صفحه اصلی       اخبار        مقالات        گروه های صنعتی        دسته بندی محصولات        گالری        تبلیغات        تعرفه ها        درباره ما        تماس با ما       
در محصولات
در شرکت ها
    جستجوی پیشرفته 
به ایران قطعه خوش آمدید

ورود       عضویت
گزیده اخبار آرشیو
جدیدترین شرکت ها    
جدید ترین محصولات    
نمایشگاه ها    
حمایت از واحدهای تولیدی در جهت خروج از رکود

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: اتفاقات خوبی در دولت جهت حمایت از واحدهای تولیدی افتاده است  که امیدواریم شاهد خروج از رکود واحدهای  صنعتی در آینده ای نزدیک باشیم.

سید محمدعلی سیدابریشمی در نشست مشترک با صنعتگران شهرک صنعتی عجب شیر و مراغه استان آذربایجان شرقی با اشاره به نیاز واحدهای صنعتی به نقدینگی خاطرنشان کرد: براساس تصمیم اخیر رییس جمهور مقرر شد، هم شورای پول و اعتبار و هم وزارت صنعت، معدن و تجارت بررسی‌های لازم در جهت حمایت از واحدهای صنعتی را انجام دهند، هرچند شرایط اقتصادی کشور هنوز مناسب نیست اما سعی دولت برحل مشکلات اقتصادی واحدهای تولیدی قرار دارد.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با بیان اینکه تسهیلات از سه بخش تشکیل شده است، وجوه تسهیلات، نرخ سود تسهیلات و تامین وثیقه ضمانتنامه آن  گفت: سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران از طریق صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک و اعتبارات در اختیار تلاش می کند تا اقدامات لازم جهت تسهیل دسترسی واحدهای تولیدی به تسهیلات را انجام دهد.

سیدابریشمی با تاکید براینکه امیدواریم بانک ها نیز حمایت لازم را از تولید انجام دهند، خاطر نشان کرد: در تفاهم نامه ای که با بانک صنعت و معدن منعقد شد، قرار است تسهیلاتی به واحدهای صنعتی ارایه شود، همچنین از طریق صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک نیز شرایط برای تسهیل صدور ضمانت نامه بانکی برای واحدهای تولیدی ایجاد شده است.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در بخش دیگری از سخنانش توجه به کیفی سازی و توسعه شهرکهای صنعتی موجود را ازاولویت های سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران برشمرد و گفت: با وجود کمبودها و نواقصی که در شهرک صنعتی عجب شیر و مراغه وجود دارد این شهرکها ازجایگاه قابل قبولی از حیث زیرساخت های صنعتی برخوردار بوده و خوشبختانه مشکل کمبود آب، برق و گاز در این شهرکها وجود ندارد.

سیدابریشمی همچنین درخصوص شهرک صنعتی مراغه 2 نیز اظهارداشت: خوشحالم که این شهرک صنعتی دریکی از نقاط مناسب مراغه مکان یابی شده و آرزو می کنم به زودی شاهد کلنگ زنی آن باشیم.

گفتنی است دکتر سیدابریشمی در این سفر یک روزه ضمن بازدید از محل احداث شهرک تخصصی سنگ آذر شهر و شهرک صنعتی عجب شیر، محل احداث شهرک صنعتی مراغه 2 و شهرک صنعتی مراغه، دو واحد تولیدی مستقر در این شهرکها را نیز به بهره برداری رساند.

همچنین در این سفر معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان فعالیت چهار واحد تولیدی قرار گرفته و از تصفیه خانه دردست احداث شهرک صنعتی مراغه بازدید کرد.

لازم به ذکر است، در این سفر یک روزه مهدی دواتگری نماینده مردم مراغه و عجب شیر و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی  نیز حضور داشتند.

  انتقادات و پیشنهادات
نام و نام خانوادگی :  *
ایمیل :
متن پیغام :  *
 
 
 
بانک اطلاعاتی اصناف طرح های توجیحی شهرک های صنعتی عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه ایران قطعه ، از جدیدترین اخبار و اطلاعیه های سایت مطلع شوید .
صفحه اصلی  |   درباره ما   |   تبلیغات در سایت   |   حریم شخصی کاربران   |   شرایط و ضوابط   |   نقشه سایت   |   تماس با ما
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت