صفحه اصلی       اخبار        مقالات        گروه های صنعتی        دسته بندی محصولات        گالری        تبلیغات        تعرفه ها        درباره ما        تماس با ما       
در محصولات
در شرکت ها
    جستجوی پیشرفته 
به ایران قطعه خوش آمدید

ورود       عضویت
گزیده اخبار آرشیو
جدیدترین شرکت ها    
جدید ترین محصولات    
نمایشگاه ها    
شرایط و ضوابط

قوانین عمومی استفاده از سایت ایران قطعه

1 - وب‌سایت ایران قطعه ، طبق قوانین جهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید و کاربران محترم آن موظفند هیچ‌گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شؤونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب‌سایت قرار ندهند. در صورت اثبات این امر، شناسه‌ی کاربری این افراد لغو شده و تبعات این موضوع نیز بر عهده‌ی خود ایشان خواهد بود.

2 - حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران وب‌سایت ایران قطعه تولید شده و بر روی این وب‌سایت قرار می‌گیرد، متعلق به وب‌سایت ایران قطعه است: وب‌سایت  ایران قطعه حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد.

3 - خدمات و محتوياتی که توسط ایران قطعه تولید و عرضه می‌گردند؛ صرفاً جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از وب‌سایت ایران قطعه پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت ایران قطعه و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسؤولان وب‌سایت.

4 - اطلاعات موجود در این وب‌سایت از منابع معتبر و مرتبط و توسط متخصصین این رشته جمع‌آوری شده‌اند؛ با این حال به دلیل ماهیت تغییرپذیر این اطلاعات، وب‌سایت ایران قطعه مسؤولیتی در قبال صحت بانک طلاعاتی،... بر عهده نمی‌گیرد.

5 - اطلاعات موجود کاربران در وب‌سایت کاملاً شخصی می‌باشد. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد نماید تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌نماید که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به ایران قطعه اطلاع دهد.

6 -  کاربر حق درج اطلاعات شخص دیگری غیر از خود را جهت ثبت‌نام و رزرو نداشته و تعهد می‌نماید که اطلاعات خود را به صورت صحیح در وب‌سایت وارد نماید. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسؤولیت عواقب بعدی این عمل به عهده‌ی کاربرمی‌باشد.

7 - کاربر تعهد می‌نماید هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وبسایت ایران قطعه اصلاح نماید. در غیر این‌صورت، این وب‌ سایت هیچ‌گونه مسؤولیتی در قبال تبعات ناشی ازعدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

8  - سایت ایران قطعه حق دارد برای تامین هزینه‌های جاری سایت، از آگهی‌های تبلیغاتی استفاده کند؛ اما مسؤولیتی در قبال محتوای این آگهی‌ها ندارد.

9 - هر گونه سوء استفاده از نام ، سایت ا ایران قطعه ، مکاتبه از طرف ایران قطعه و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده از طریق مراجع قانونی ذی‌صلاح، قابل پیگرد خواهد بود.

 10 -  وب‌ سایت ایران قطعه ممکن است جهت ارسال بسته‌های هدیه، تبلیغات، نامه‌های الکترونیکی و... از طرف خود و یا مجموعه‌های همکار، از اطلاعات کاربران استفاده نماید.

11 - وب‌ سایت ایران قطعه مسؤولیتی در مورد محتوای وب‌سايت‌هایی که به آن‌ها لینک داده است، ندارد. این سایت‌ها توسط گروه زورق تولید نشده‌اند و وجود آن‌ها، به منزله‌ی تایید یا ارتباط ما با تولیدکنندگان آن‌ها نیست.

12- وب‌ سایت ایران قطعه پایگاه اینترنتی دیگری جز    www.iranghateh.ir      ,www.ghateh118.ir و زیر‌مجموعه‌های آن نداشته و تنها از همین راه با کاربران خود تماس می‌گیرد. سایر مکاتبات اینترنتی از آدرس‌هایی جز آدرس‌های رسمی و معتبر این وب‌سایت، مورد تایید گروه ایران قطعه  نیست.

12- خدمات و محتوياتی که توسط وب‌ سایت ایران قطعه تولید و عرضه می‌گردند؛ صرفاً جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها ، طرح‌ها، لوگو و... از وب‌ سایت ایران قطعه پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد.

13- ذکر بخش یا تمام مطالب و محتوای از وب‌ سایت ایران قطعه پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد.در اینترنت، تنها با

الف. ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت سایت ایران قطعه

ب. لینک به مطلب ذکر شده در ابتدا و انتهای مطلب و بصورت خوانا و قابل مشاهده، در اندازه و محل مناسب مجاز است.

14- ذکر بخش یا تمام مطالب و محتوای سایت اینترنتی زورق در رسانه‌های کاغذی، صوتی، تصویری، الکترونیک - به جز سایت اینترنتی - و ...، تنها با کسب اجازه‌ی کتبی از مسؤولان سایت و با پایبندی به شرایط تعیین شده مجاز خواهد بود.

15- حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران وب‌سایت تولید شده و بر روی این وب‌سایت قرار می‌گیرد، متعلق به سایت ایران قطعه است: وب‌سایت سایت ایران قطعه حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد.

 

 

  انتقادات و پیشنهادات
نام و نام خانوادگی :  *
ایمیل :
متن پیغام :  *
 
 
 
بانک اطلاعاتی اصناف طرح های توجیحی شهرک های صنعتی عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه ایران قطعه ، از جدیدترین اخبار و اطلاعیه های سایت مطلع شوید .
صفحه اصلی  |   درباره ما   |   تبلیغات در سایت   |   حریم شخصی کاربران   |   شرایط و ضوابط   |   نقشه سایت   |   تماس با ما
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت